• FILIGRAN S.A.
    ul. Lubliniecka 15 42-284 Herby PL
  • office@filigran.pl

Firma FILIGRAN S.A. producent stali zimnowalcowanej oraz kratownic do zbrojenia betonu poszukuje osób na stanowiska:

Operator linii produkcyjnej

– operator walcarki

– operator zgrzewarki

Zakres obowiązków:

•obsługa stanowiskowa na linii produkcyjnej

Oczekiwania od Kandydatów:

•wykształcenie zawodowe techniczne

•mile widziane doświadczenie w pracy przy liniach produkcyjnych

•umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

•samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem

działania,

•doświadczenie przy produkcji stali zimnowalcowanej oraz kratownic do zbrojenia betonu będzie dodatkowym atutem

•posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz suwnic

Oferujemy:

•wybranym kandydatom zapewnimy odpowiednie przeszkolenie z obsługi linii produkcyjnej;

•stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

•rozwój zawodowy i nabywanie nowych umiejętności

Do współpracy zapraszamy młodych ludzi, którzy są ambitni i chętni do zdobywania nowych doświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

  • ·osobiście: FILIGRAN S.A., ul. Lubliniecka 15, 42-284 Herby
  • ·e-mail: office@filigran.pl
  • ·telefonicznie: +48 34 357 43 03, +48 34 357 43 04
  • ·fax: +48 34 357 43 02

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

    Załącz CV/List motywacyjny. Duposzczalne formaty docx,doc,jpg,pdf lub archiwum ZIP

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do jego przetworzenia. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Filigran S.A., ul. Lubliniecka 15, PL-42-284 Herby